VIDEO/ Kërkohet ‘hakmarrja’, Shqipëria U21 i shënon Turqisë

VIDEO/ Kërkohet ‘hakmarrja’, Shqipëria U21 i shënon Turqisë

19:20, 23/03/2019

Shqipëria e Alban Bushit ka barazuar shifrat 1-1 përballë Turqisë U-21 në ndeshjen e parë kualifikuese në grup.

Në minutën e 20’ pas goditjes së këndit, Tafa gjendet i pambuluar në shtyllën e dytë, dhe shënon me lehtësi, shkruan SYRI.net.

Shqipëria ndodhet në grup me Andorën, Austrin, Kosovën dhe Anglinë. Kjo është ndeshja e parë, ndërsa takimin e radhës Shqipëria e luan në transfertë ndaj Andorës, më 26 mars.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco