VIDEO/ Shikoni çfarë reagimi bëri Ronaldo gjatë pushimit të pjesës së parë

VIDEO/ Shikoni çfarë reagimi bëri Ronaldo gjatë pushimit të pjesës së parë

08:41, 13/03/2019

Cristiano Ronaldo mbrëmë tregoi edhe njëherë se është njëri prej më të mirë në botën e futbollit.

Portugezi mori për dore Juventusin duke e kualifikuar në çerekfinale të Champions Leagues por ajo që bie në sy Ronaldo gjatë gjithë ndeshjes bëri liderin duke motivuar shokët e skuadrës.

Gjatë pushimit të pjesës së parë, portugezi gjithashtu e diskutoi me gjyqtarin e ndeshjes golin e anuluar, por që ishte një komunikim paqësor.

Shikoni reagimin e Ronaldos duke motivuar shokët e skuadrës para se të futeshe në fushë gjatë pushimit midis dy pjesëve.

Ai bën gjestin shumë fisnik duke karikuar skuadrën dhe të gjithë lojtarët për të besuar te përmbysja e madhe.


 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Goni 13/03/2019 10:49

Grazie Ronaldo Juventus sei grande imbocca lupo

Shto koment