VIDEO/ Skënderbeu-Laçi, shënohet ky gol me penallti. Ndryshon rezultati

VIDEO/ Skënderbeu-Laçi, shënohet ky gol me penallti. Ndryshon rezultati

19:44, 11/02/2019

Skënderbeu dhe Laçi po luajnë në qytetin e Korçës takimin e fundit të javës së 21-të të Kategorisë Superiore, shkruan Syri.net.

Pjesa e parë u mbyll me rezultat të pandryshuar, ndërsa në të dytën korçarët kalojnë në avantazh.

Në minutën e 56-të, Muzaka kroson nga e djathta dhe aty në zonë zhytet me kokë Krasniqi, i cili gjuan bukur, duke e dërguar topin në rrjetën e kurbinasve.

Vendësit nuk ndalen dhe në minutën e 76-të fitojnë një 11-metërsh. Nga pika e bardhë tregohet i saktë kroati Pervan, i cili dyfishon shifrat.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco