Juventusi kryen blerjen e parë

Juventusi kryen blerjen e parë

11:27, 01/01/2019

Juventus duket se e ka gati transferimin e parë.

Aaron Ramseyn pritet që ti bashkohet bardh e zinjve në përfundim të këtij sezoni.

Edhe pse Arsenal dëshiron ta shesë mesfushorin uellsian, sepse ky i fundit ka hyrë në muajt e fundit të kontratës, skuadra italiane pritet ta transferojë atë me parametra zero.

Ramsey do ikë nga skuadra londineze me të përfunduar sezoni.

Ai do të përfitoj 10 milionë në sezon me një kontratë 4-vjeçare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco