VIDEO/ Gafa fatale? Shikoni pritjen e vitit nga Karius

VIDEO/ Gafa fatale? Shikoni pritjen e vitit nga Karius

08:57, 08/12/2018

Loris Karius ishte portieri i Liverpool në finalen e Champions që ata humbën kundër Realit me rezultatin 3-1, dhe në dy gola ai bëri gafa katastrofike.

Këtë sezon u dërgua në huazim tek Besiktas në Turqi, pasi Liverpool mori Allison nga Roma.

Që prej arritjen në Turqi ai ka bërë sërish disa gafa të tmerrshme, por ndeshjen e mbrëmshme ku Besiktash barazoi me Alanyaspor dhe ndodhi falë portierit gjerman i cili bëri një mrekulli të vërtetë në sekondat e fundit të takimit.

Kjo padyshim mund të jetë në listën e pritjeve të sezonit.

/A.P/Syri.net/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco