VIDEO/ Gareth Bale përfiton nga kjo gafë e pafalshme e Romës

VIDEO/ Gareth Bale përfiton nga kjo gafë e pafalshme e Romës

22:18, 27/11/2018

Real Madridi po luan në “Olimpico” të Romës ndeshjen e pestë të Grupit G të Champions League, bën të ditur Syri.net.

Pjesa e parë u mbyll pa gola, ndërsa sapo fillon e dyta, Gareth Bale kalon në avantazh madrilenët, duke përfituar nga gabimet e verdhekuqve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco