FOTO/ Ronaldo merr me vete te Juventusin edhe njeriun që i transformoi pamjen

FOTO/ Ronaldo merr me vete te Juventusin edhe njeriun që i transformoi pamjen

12:13, 10/08/2018

Cristiano Ronaldo ka prenotuar për të ardhur në Torino edhe dentistin personal, që është njëherazi shoku i tij, Miguel Stanley.

Bëhet fjalë për një dentist portugez për VIP-at, njeriu që ka nën përkujdesje tërë kohën gojën e CR7.

Image

Ai është me bazë në Los Anxhelos tashmë, ku ka mbledhur lavdi në TV, dhe kur ai shërben, por Cristiano e do me vete në aventurën bardhezi.

Ashtu siç do të veprojë edhe me masazhatorin personal, që e kishte te Real Madridi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment