Lazio prezanton zyrtarisht Riza Durmishin

Lazio prezanton zyrtarisht Riza Durmishin

17:17, 22/06/2018

Lazio ka kompletuar transferimin e mbrojtësi të majtë anësorë nga Real Betis duke nënshkruar kontratë pesë vjeçare

Marrëveshja është konfirmuar me një deklaratë në faqen zyrtare të Lazios, me transfermarkt që raporton se Bestis ka marrë 6.5 milionë euro për shqiptarin.

Kosovari ka luajtur 54 herë për Verdiblancos por humbi vendin e tij sezonin e fundit.

Ai po ashtu nuk u ftua në skuadrën danezë më 23 lojtarë në Botëror

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment