Parashikimi-Skedina/ Këto janë ndeshjet që mund tu bëjnë me para sot

Parashikimi-Skedina/ Këto janë ndeshjet që mund tu bëjnë me para sot

10:37, 17/02/2018

Gjatë ditës së sotme do të zhvillohen disa kampionate. Disa nga kompanitë me të njohura sportive të basteve kanë bërë parashikimet e tyre për ndeshjet e ditës së sotme.

PS: Në baste asgjë nuk është e sigurt, parashikimet janë marrë nga bookmakers-at britanikë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>