FOTO/ Bayerni ende nuk po shënon ndaj Leverkusenit. Shihni se çfarë po bën Lewandowski

FOTO/ Bayerni ende nuk po shënon ndaj Leverkusenit. Shihni se çfarë po bën Lewandowski

20:58, 12/01/2018

Bayern Munchen po luan në këto momente në transfertë me Bayer Leverkusen, shkruan SYRI.net.

Kjo është ndeshja e parë për vitin 2018 në Bundesligë. Rezultati në pjesën e parë është 0-0, teka bavarezët vuajnë mungesën e sulmuesit kryesor, Robert Lewandowski.

Polaku po e sheh sfidën në TV, duke postuar edhe një foto. 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment