VIDEO/ Shikoni zhgënjimin e thellë të tifozëve anglezë kur Kane gabon penalltinë

VIDEO/ Shikoni zhgënjimin e thellë të tifozëve anglezë kur Kane gabon penalltinë

22:42, 10/12/2022
A+ Aa A-

Anglia përjetoi një disfatë të hidhur mbrëmjen e sotme, teksa u mposht me rezultatin 2-1 nga Franca.

Pavarësisht superioritetit dhe rasteve të shumta të krijuar, në fund penalltia e humbur nga Harry Kane, duket se kushtoi shtrenjtë, teksa solli një zhgënjim të thellë të tifozëve anglezë në mbarë botën.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco