Lajmi i fundit

LIVE nga New Jersey/ Deputetët e PD, Oerd Bylykbashi dhe Belind Këlliçi, takim me diasporën shqiptare

E pabesueshme, Veghorst barazon rezultatin, Holandë-Argjentinë në shtesë

E pabesueshme, Veghorst barazon rezultatin, Holandë-Argjentinë në shtesë

22:08, 09/12/2022
A+ Aa A-

Holanda ka arritur të barazojë rezultatin në minutat e fundit ndaj Argjentinës.

Pas një gjuajtje të lirë, ishte Weghost që shënoi pas një skeme nga holandezët.

Ai arriti të shënojë pak minuta pa përfunduar ndeshja, duke e çuar në vazhdime.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco