Lajmi i fundit

LIVE/ Kreu i PD Sali Berisha në 32 vjetorin e themelimit të degës, Kamëz

Zbulohen dy çiftet e tjera të 1/8 në Botëror

Zbulohen dy çiftet e tjera të 1/8 në Botëror

22:15, 01/12/2022
A+ Aa A-

Kanë përfunduar edhe ndeshjet e sotme në Kampionatin Botëror, ku janë zbuluar edhe dy çiftet e tjera të 1/8-ave të Kupës së Botës.

Japonia dhe Spanja janë kualifikuar nga grupi E në 1/8 e finales në Botëror.

Kështu, Gjermania e shijon edhe njëherë tjetër eliminimin në fazën e grupeve.

Japonia do të luajë kundër Kroacisë në fazën e 1/8-ave (5 dhjetor nga ora 16:00) dhe ajo ndeshje është caktuar për të hënën. Një ditë më pas, Spanja do të luajë ndeshjen kundër Marokut (6 dhjetor nga ora 16:00).

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco