Ultrasit e Juventusit festojnë largimin e Agnellit: Kjo është dita e drejtësisë që kemi pritur prej kohësh

Ultrasit e Juventusit festojnë largimin e Agnellit: Kjo është dita e drejtësisë që kemi pritur prej kohësh

17:41, 29/11/2022
A+ Aa A-

Tifozët e Juventusit kanë lëshuar një deklaratë pas dorëheqjes së presidentit të klubit Andrea Agnelli.

Agnelli dhe gjithë drejtuesit kanë dorëzuar dorëheqjet të hënën, gjë të cilën ultrasit e Juventusit e kanë pranuar me kënaqësi. Ish-drejtorët e klubit tani janë nën hetim për mashtrim të dyshuar tatimor.

"Kjo është dita jonë. Kjo është dita për të gjithë ata si ne që nuk pushuan së luftuari asnjë sekondë, dita e hakmarrjes dhe e drejtësisë. Kjo është dita që kemi pritur shumë, dita e fitores sonë sepse vetëm ultrasit fitojnë gjithmonë”, thanë tifozët.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco