Gazeta e PS-së: Ndahuni nga Berisha që të mos vjedhë më Rama

Gazeta e PS-së: Ndahuni nga Berisha që të mos vjedhë më Rama

10:42, 25/09/2023
A+ Aa A-

Portali “Tema” i Mero Bazës, që ka zëvendësuar “Zërin e Popullit” që kur Edi Rama vendosi ta mbyllë duke pasqyruar qëndrimet zyrtare të PS tek kjo gazetë, ku së fundmi ka vendosur ta marrë edhe në SHBA botuesin e saj, ka dalë me një qëndrim të ri domethënës: Në qofte se doni që Rama të mos vjedhë e blejë më zgjedhjet, duhet të ndaheni nga Berisha.

Kjo është teza më e fundit e PS, publikuar sot nëpërmjet “Tema”, ku kishte dy pjesë në fakt, të dyja të sinqerta.

E para, e pranojnë zyrtarisht se Rama vjedh, dhe e dyta që mediat e Ramës e kane vetëm me Berishën problemin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco