Lajmi i fundit

LIVE/ 'Ekonomi Plus' me Klaudja Karabollin

Pyetje për Edi Ramën, djali i Donald Trump i bashkohet gazetarit amerikan

Pyetje për Edi Ramën, djali i Donald Trump i bashkohet gazetarit amerikan

16:23, 19/10/2021
A+ Aa A-

Donald Trump i riu, i është bashkuar Jack Posobiec, gazetarit dhe aktivistit politik republikan, Jack Posobiec në postimin për Edi Ramën.

Trump i riu ka shpërndarë postimin e gazetarit amerikan, i cili pyeste Edi Ramën për një 54ështje që lidhej me Xhorxh Soros.

Posobiec në statusin e parë, ka publikuar një foto të postuar nga Rama me mikun e tij George Soros.

Në foton të dytën ka publikuar një Twitter të gazetares Mollie Hemingway,  kontribuuese e FoxNews.

Në postimin  saj, gazetarja ka shpërndarë një link për një rast, ku një prokurore e lidhur me Xhorxh Soros ka dënuar një baba, vajza e të cilit ishte përdhunuar në shkollë.

Për këtë ngjarje, Posobiec i bën një pyetje Edi Ramës:

‘Përshëndetje Edi Rama! A do ta bisedosh me mikun tënd të çmuar këtë rast’, shkruan në Twitter gazetari dhe aktivisti politik republikan Jack Posobiec.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gladiator.21/10/2021 03:50

Nje qelbesire si Edvin horri,po mban peng nje kombe te tere.

Gladiator.21/10/2021 03:50

Nje qelbesire si Edvin horri,po mban peng nje kombe te tere.

t19/10/2021 17:29

Mos i botoni fare keto gjera se atij surogati i duket sikur i ngrihet vlera,se vetem per ate jeton ,te rrijë te gojet e te tjereve

Shto koment

Denonco