Lajmi i fundit

VIDEO/ Holanda dyfishon rezultatin ndaj Austrisë

Deklarata bombë e Berishës/ Nuk përjashtoj rikthimin në krye të PD

Deklarata bombë e Berishës/ Nuk përjashtoj rikthimin në krye të PD

23:08, 10/06/2021
A+ Aa A-

I ftuar në Çim Peka Live, ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë deklaratën më bombë të ketyre viteve, pasi realitetit i ri politik i krijuar në vend, e ka detyruar atë të ndryshojë qëndrim në lidhje me angazhimin e tij politik.

Gazetari Peka e pyeti  Berishën që a mendoni rikthimin në krye të PD, Berisha tha: Kurrë mos thuaj kurrë.

Berisha: Kurrë mos thuaj kurrë! Never say never. E kam përdorur me Ramiz Alinë dhe e përdor prapë, pasi sot kam ndërruar rrugë dhe po i heq të gjitha pengesat e mia.

Nuk përjashtoj asnjë të drejtë time kushtetuese më./ A.Z/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

t11/06/2021 12:39

Ta kishe hedhur kandidaturen dhe me 13 fitoje.

PD Elbasan11/06/2021 11:53

Kthehu Doktor, na mori malli, pa ju te djathten do e mari djalli....

shkodrani i varfer11/06/2021 09:48

Njate pune ba me mujte me ba Berisha, atehere po e xjerre PD nga ligji dhe po e shpall "Organizate terroriste"..... dhe mjere ky vend qe po mete pa opozite.....jepi Berishe jepi!

Ai q t do10/06/2021 23:36

Do të turpërohesh në pleqëri?

Gj 10/06/2021 23:29

Oooooooo sa Mire na kenaqe me kete lajm

Gj 10/06/2021 23:29

Oooooooo sa Mire na kenaqe me kete lajm

Shto koment

Denonco