Ramën e lënë nervat, braktis në mes intervistën me Babaramon

Ramën e lënë nervat, braktis në mes intervistën me Babaramon

12:40, 19/04/2021
A+ Aa A-

Kreu i PS-së, Edi Rama duket se e ka humbur qetësinë një javë para zgjedhjeve.

Mësohet se ai ka ndërprerë në mes një intervistë me gazetarin Ilir Babaramo duke refuzuar t’u përgjigjet pyetjeve të tij.

Këtë fakt e ka bërë të ditur vetë gazetari sot në Facebook.

‘Një intervistë e ndërprerë në mes nga Edi Rama gjatë regjistrimit, i cili refuzoi t’i përgjigjej më shumë se gjysmës se pyetjeve sot paradite duke hequr mikrofonat dhe duke u larguar në mënyrë të beftë.

Ndiqni në orën 20.55 çfarë ndodhi sot në studion e ‘5 Pyetjet’’- shkruan Babaramo duke lajmëruar këtë incident që i ka ndodhur gjatë intervistës me kreun e qeverisë.

Image

Disa ditë më parë ai hoqi mikrofonat dhe ndërpreu dhe një intervistë live me gazetarin Endri Xhafo, duke refuzuar t’u përgjigjej pyetjeve të tjera të tij dhe panelit të gazetarëve.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

...19/04/2021 14:19

...ngrehuni dhe bjeruni, korini dhe shtypini, katundar' e punëtorë, që nga shkodra gjer në vlorë... (Anes lumenjve, F. S. Noli) Kjo thirrje revolucionare e Fan S. Nolit eshte mese aktuale

Klajdi 19/04/2021 13:29

Gati gjysma e popullit shqiptar, është plehrë dhe antiatdhetar,qe mbështet një kryeminister plehrë dhe tradhëtar të kombit.

Gj 19/04/2021 13:09

skuzofren,drogaxhi hajdut kriminel ,tera te zezat i ka vetem kryeminister nuk mund ti thuash ,atij hooorri.

Shto koment

Denonco