VIDEO/ Kriza e pandemisë, Lulzim Basha: Rama po e fsheh me qëllim të vërtetën

VIDEO/ Kriza e pandemisë, Lulzim Basha: Rama po e fsheh me qëllim të vërtetën

12:48, 30/10/2020
A+ Aa A-

Nuk ka mjaftueshëm tamponime! Kjo është e vërteta! Kësisoj mbahet artificialisht poshtë, numri i vërtetë i infeksioneve dhe i vdekjeve. Me këtë deklaratë për të zbuluar të vërtetën, ka dalë edhe sot para mediave, kryetari i PD-së, Lulzim Basha.

Nëse paratë e shqiptarëve duhet t’i kishe ruajtur për ditën e zezë, kjo është dita e zezë kur nevojiten, tha Basha duke denoncuar shumat që qeveria vazhdon t’i paguajë inceneratorëve dhe që I konsideroi "të vjedhura".

"Pse nuk e rrit numrin e testimeve? Pse nuk i jep bonusin, mjekëve? Pse nuk ndihmon bizneset? Pensionistët?!"

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco