Grida Duma poston VIDEON: Ça s'na dëgjuan veshët e kurrë s'na i panë sytë

Grida Duma poston VIDEON: Ça s'na dëgjuan veshët e kurrë s'na i panë sytë

21:46, 25/09/2020

Ish-deputetja demokrate, Grida Duma, ka ironizuar kryeministrin Rama që vazhdon të publikojë projekte imagjinare që në fakt rezultojnë gënjeshtra.

‘Ça s'na dëgjuan veshët, e kurrë s'na i panë sytë.

Projekte imagjinare, projekte të freskëta, projekte të reja, projekte të vjetra, projekte të projektuara, projekte të pa mbaruara.

8 vjet plot me projekte 3D.   

8 vjet gënjeshtra 3D.

BËNI KUJDES NGA PROJEKTUESI I MASHTRIMEVE!

Shumë shpejt do jetë një ëndërr e keqe!’

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shkreli - keshilltari mbjelljes se qimeve 25/09/2020 22:42

Po po, por Alban Eftimi I ka marre parate per renderat kopshtore 2D dhe animacionet puberte 3D. Disa milione euro. I ben apo nuk i ben Edvini keto mashtrime Alban Eftibiu - Ndermarja Ekonomike e Rilindjes I shtyp ne xhep milionat. Dhe delet vazhdojne te blegerojne ne 3D

Shto koment

Denonco