'Rama, vizitë në institucionet e Kosovës me antiplumb!'

'Rama, vizitë në institucionet e Kosovës me antiplumb!'

22:04, 29/06/2020
A+ Aa A-

Kryeministri Rama në vizitën e tij sot në Kosovë, jo vetëm që është shoqëruar me masa të larta sigurie, por ajo që ka dalluar është veshja e tij e mbifryrë që ka lënë dyshime për antiplumb poshtë saj.

Ish-kryeministri Berisha ndërsa poston një shkrim të Bota Sot mbi veshjen e Ramës, shkruan: Vizitë në institucionet e Kosovës me antiplumb!

‘Vizite në institucionet e Kosovës me antiplumb!!

Kësaj i thone vizitë!

‘Lexoni raportin e meposhtëm të gazetës Bota Sot. sb

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama po zhvillon një vizitë dy ditore në Kosovë, në vendin me shumicë shqiptare e që janë vëllezër me shqiptarët e Shqipërisë.

Gjatë kësaj vizite, kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar një rrezik që mund t’i shfaqet atij.

Ai është veshur me veshje anti-plumb dhe me masa të shtuara të sigurisë ka kryer takimet e tij me liderët politik në Kosovë.

Kjo vizitë e tij po bëhet pas aktakuzave nga Gjykata Speciale për presidentin e Kosovës, Hashim Thaçin dhe liderin e PDK-së, Kadri Veseli.

Mirëpo, veshja e Ramës është një paralajmërim që ne akoma nuk mund ta dimë qëllimin e tij?

Pra, vizita spektakulare e kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama që po bën në Kosovë, me veshje anti-plumb nuk është shenj e mirë.

Por, çka po paralajmëron Edi Rama me këtë veshje?

Ai ose po paralajmëron ndonjë rrezik të madh e që ne nuk e dimë, ose po dëshiron ta paraqes Kosovën si një vend ku mund të kryhen akte terroriste edhe ndaj një kryeministri shqiptar.

Thënë shkurt, kjo është e rrezikshme për Kosovën.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Arberi 30/06/2020 13:58

Shifeni si duket si arkivol hahahahahaha eshte dhe burre trim kur del neper studiot e televizive. Shikojeni cfare k... eshte eshte tu dhjere ne breke para kosovareve se e din cfare zullumi i ka bere

Emigranti30/06/2020 08:29

Normalisht , cfar i ka ber popullit te kosoves kryetari i sektit famekeq te rilindjes duhet te vishet me antiplumb special, per mendimin tim esht baraz me vucicin si anti shqiptar, prandaj po e mbyll me kaq sepse po ti hym ne detaje bemave te ketij ordineri anti shqiptar nuk dote na mjaftonte nje roman i shkruar

Ardi30/06/2020 00:24

Plehru me emrin Edi Rama, nuk duhet te friksohet ne Kosove per ngjarje ndaj tij. Nese ka bere padrejtesi ndaj Kosoves, athere duhet te kete se mund ta therras Gjykata Speciale

Daj Jaku30/06/2020 00:02

Nuk ka ç'i bën antiplumbi atij zullapi, e ka kokën sa të ariut.

Shto koment

Denonco