Çfarë ka fytyra e kryeministrit Rama?

Çfarë ka fytyra e kryeministrit Rama?

19:05, 03/04/2020
A+ Aa A-

Kushdo ndoqi komunikimin më të fundit në Facebook të kryeministrit Edi Rama, vuri re diçka ndryshe në fytyrën e tij.

Kryeministri kishte një pamje të pazakontë të buzës së tij në krahun e majtë, e cila të jep përshtypjen e një paralize faciale. 

Duke i uruar shëndet të plotë, shpresojmë që kryeministri të mos ketë asgjë serioze.

Shihni fotot dhe videon e mëposhtme:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Ana06/04/2020 17:58

Nuk ka gje e ka nga mungesa e vizes.

Shqiptari04/04/2020 14:10

KA IKUR PER LESH NGA KOKAINA! E KA MBERTHYER COVID-19!! MOS U FSHIHNI PAS COVID-19! NUK DO TI SHPETONI DOT NDESHKIMIT POPULLOR! DJALLIT TE SURRELIT I DUKET VETJA SI I DERGUARI I ZOTIT!!! BURGU PO TE PRET O KRIMINEL! BURGU PO TE PRET O LAL PLEHU! BURGU PO JU PRET O RILINDAS TE QELBUR! BURGU ESHTE TEMJANI I VETEM PER DJALLIN E SURRELIT! O ZOT! CFARE SHPIFESIRASH! KUR DO TE ZHDUKEN KETA FELLIQESIRA! POR FILMIN ME TE NDRYRE, ME TE SHPIFUR DHE ME QESHARAK E XHIRON KRYETARI I BASHKISE DUKE DREJTUAR VETE MAKINEN ME KARROCERI TE BASHKISE, SHOFERI SI KRYETAR, 3 KAMERA NE SEDILJEN E PASME DHE 2 KAMERAMANE DHE OPERATORE QE E PRISNIN TEK SHTEPIA E "POPULLIT". LALI PLEHU ME MASKE SI ARUSH CIRKU, ZBRET NGA MAKINA DHE I SHPERNDAN VETE QESET ME ATO PAK USHQIME, QE NUK E KALOJNE 500 LEKE. VETE KRYETARI, PASI I KA ZHVATUR MILIONA EURO, PASI I KA VARFERUAR, PASI I KA VRARE, TANI MERR KAMERAT ME VETE DHE SHKON NE "SHERBIM" TE POPULLIT!!!! A KA PROPAGANDE ME TE POSHTER!!!??? A KA PROPAGANDE DHE MASHTRIM ME TE NDYRE???!!!! KETO POSHTERSIRA I BEN VETEM LALI PLEHU DHE SATRAPI I SURRELIT!

Rilindja e Qelbesirave04/04/2020 00:37

Ishalla vdes dhe i shkoft shpirti ne ferr.

Nardi03/04/2020 21:11

Mbase vete ne gps ( xhipies )

Greta03/04/2020 20:56

Ose ka qene te dentisti????, dmth dentisti ka shkuar tek Kryeministri

t03/04/2020 19:46

Ishall i ka kap edhe pjesen e majte te trurit

Ramazani03/04/2020 19:36

E ka per shkak te moshes

Robi03/04/2020 19:24

Nuk bi rrifeja hale

Shto koment

Denonco