VIDEO/ Vasili: Karantina pa afat në Shqipëri është diktaturë dhe anti shkencë!

VIDEO/ Vasili: Karantina pa afat në Shqipëri është diktaturë dhe anti shkencë!

20:09, 01/04/2020

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, ka kundërsjtuar urdhërin e fundit të Ramës për karantinë pa afat duke e cilësuar si të paligjshëm, madje duke e konsideruar diktaturë dhe anti-shkencë.

Vasili ka marrë në konsideratë vendet e tjera, ku në asnjë prej tyre nuk ka karantinë pa afat, por janë azhornuar data të tjera.

Sipas Vasilit duke mos pasur testime dhe duke mos ditur situatën, qeveria po fshihet.

Më poshtë videomesazhi...

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco