VIDEO/ Ambasadorja Kim me njoftim të rëndësishëm për shtetasin amerikanë në Shqipëri

VIDEO/ Ambasadorja Kim me njoftim të rëndësishëm për shtetasin amerikanë në Shqipëri

20:28, 26/03/2020

Ambasadorja amerikane, Yuri Kim, ka dalë në një komunikim të rëndësishëm për shtetasit amerikanë në Shqipëri, të cilëve u ka bërë thirrje që të planifikojnë kthimin e menjëhershëm në SHBA nëse nuk kanë vendosur të qëndrojnë gjatë në vendin tonë, kjo për shkak të uljes së fluturimeve. Ambasadorja amerikane u ka bërë të ditur qytetarëve amerikane së ky është një njoftim këshillues dhe jo një urdhër. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco