Rama në gjendje të rëndë nervore për fotot me Çapajt

Rama në gjendje të rëndë nervore për fotot me Çapajt

21:42, 13/02/2020

I ftuar në emisionin “Opinion”, kryeministri Edi Rama u kap ngushtë nga gazetarët e ftuar teksa e pyetën për publikimin e fotos së tij përkrah të fortit të Elbasanit, Ardian Çapja.

Duke mos patur asnjë përgjigje të  besueshme për të dhënë, Rama reagoi jo me fjalë, por me një mimikë që tregonte më së miri nervozizmin e tij.

Fotot e mëposhtme nuk kanë nevojë për shumë komente...

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Martin 14/02/2020 19:13

Se cfare merr, kush eshte dhe ku mbeshtetet e dine te gjithe por perse nuk reagojne shqiptaret e Shqiperise me vepra?! Kjo eshte pyetja qe ve ne pikepyetje karakterin e njerezve te ndershem e punetore ne Shqiperi. Mos ka hyre korrupsioni thelle ne zemren dhe gjakun e cdo Shqiptari te RSH? Nese po ky do ishte fundi i Shqiperise e te ardhmes se saj...fatkeqsisht(!)

Ironik14/02/2020 13:54

Ky eshte fiks reagimi i nje personi qe merr heroine..

lushingabarbullushi13/02/2020 22:41

Qenka ber cung... shum i mall i forte

Shto koment

Denonco