Lajmi i fundit

Ish-këshilltari i Pacollit, arrestohet si i dyshuar për vrasjen e gruas së tij

Atentati ndaj prokurorit Ndoja, ndalohet nipi i deputeti të PS-së

Atentati ndaj prokurorit Ndoja, ndalohet nipi i deputeti të PS-së

11:10, 05/11/2019
A+ Aa A-

Zbardhet emri i të arrestuarit për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja, ngjarje e ndodhur në Shkoze të Durrësit.

Mësohet në pranga është vendosur Redjan Rraja, nipi i deputetit të PS-së, Rrahman Rraja.

Redjan Rraja është me profesion stomatolog.

Deri më tani mësohet se janë edhe disa persona të tjerë të shoqëruar.

Në këtë atentat kanë mbetur të plagosur edhe dy persona të tjerë, Arjan Maloku dhe Pëllumb Muharremi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco