Shehaj: Vlora përmbytet nga korrupsioni jo nga shiu

Shehaj: Vlora përmbytet nga korrupsioni jo nga shiu

14:21, 12/04/2019

Ish-deputeti i PD, Agron Shehaj ka reaguar përmes një statusi në facebook lidhur me situatën e krijuar dje në Vlorë pas reshjeve.

Shehaj shkruan se Vlora përmbytet nga korrupsioni jo nga shiu

Ja postimi i plotë:

Në Vlorë është përmbytur biblioteka. Është përmbytur edhe një pjesë e madhe e qytetit. 2-3 orë shi i hoqën bojën strategjisë së fasadave. Dhjetëra miliona euro janë harxhuar në Vlorë për projekte fasadë, ndërsa ato pak investime në infrastrukturën e brendshme të qytetit janë vjedhur nga kompanitë kliente të qeverisë dhe Bashkisë Vlorë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco