Tjetër skandal seksual me policinë/ Oficeri tenton të përdhunojë studenten në Fakultet

Tjetër skandal seksual me policinë/ Oficeri tenton të përdhunojë studenten në Fakultet

16:32, 12/02/2019

Skandal tjetër seksual me policinë.

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publike një tjetër denoncim, ku shkruan se një oficer i Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë ka tentuar të përdhojnë një studente në Fakultetin Juridik në Shkodër.

Sipas denoncuesit, kanë qenë studentët që e kanë bllokuar në banjo deri kur ka mbërritur policia.

Denoncimi i plotë i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Narkoperdhunuesi me uniforme arrestohet nga studentet!

Polici i forcave te nderyrjes se shpejte vishet civil, tenton te perdhunoje studenten ne Fakultetin Juridik ne Shkoder.

Studentet e arrestojne dhe ndryjne ne banjo. Ju lumte!!

Lexoni mesazhin e studentit dixhital. sb

Zoti Berisha tani sapo eshte arrestuar ne fakultetin juridik ne Shkoder nje polic i veshur civil i cili ka 2 dite qe ngacmon vajzat e fakultetit dhe njeren ka tentuat per ta perdhunuar. Perdhunuesi eshte efektiv i forcave te mderhyrjes se shpejte.Studentet vajza jane shokuar shume por me nderhyrjen e djemve perdhunuesi eshte mbajtur i mbyllur ne banjo deri sa ka ardhur policia. Policia dje nuk ka bere asgje Ai ka qen edhe dje ku ka ngacmuar dhe nje pedagoge.Kjo eshte policia edvin kristaq rames.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

indrit zoganori15/02/2019 09:50

5 godinat e Qendrës Kombëtare Pritëse për Azilkërkuesit do rikonstruktohen nga e para dhe do pajisen me sistem qëndror ngrohje. Tenderin e ka fituar kompania e Administratorit të Njësisë Dajt, Kujtim Qefalia. Kompania “Dajti Park 2007 Shpk” me vlerë prej 619 milion lekësh të vjetra ndërsa limiti i tenderit ishte 623 milion lekë të vjetra. PO JU SE DINI SE KUSH JA KA DHENE TENDERIN DREJTORI I ASAJ QENDRE ESHTE DJALI I MOTRES(SHPRESES) SE KUJTIM QEFALISE KY DREJTOR EDHE TENDERAT E TJERE JA KA DHENE GRUAS QE KA FEMIJET (BASHKEJETUESES) E KA FARMACISTE DHE DENTISTE KISHTE PUNESUAR NE KETE QENDER ME RROGE TE MAJME DHE PERSONA QE KOLLITESHIN TE XHEMAL QEFALIA CDO MUAJ ANILA TRIMI SEKRETARIA E PERGJITHSHME E MINISTRIS E SE RENDIT E DERGOJ CESHTJEN NE KRIMI EKONOMIK POR ME SHUM EPERPJEKJE TE DEPUTETIT XHEMAL QEFALIA SAPO E MBYLLEN CESHTJEN NE PROKURORI ME TE GJITHA ATO FAKTE DHE P[ROVA TE PAKUNDERSHTUESHME.FIND THE MANY

Taku12/02/2019 20:32

Ky llesh leshi paska qen i papare, sa erdhi ky me kallashin ne dore mbas studenteve????????????????????????

Shto koment

Denonco