VIDEO/S'po bëjmë dot plazh, po na tremben fëmijët nga Policia', reagon Berisha

VIDEO/S'po bëjmë dot plazh, po na tremben fëmijët nga Policia', reagon Berisha

11:07, 16/07/2018

Duket se masat e marra nga Policia e Shtetit për të garantuar sigurinë në plazhe e kanë tejkaluar qëllimin e tyre. Parakalimet e furgonëve të Policisë në breg të detit kanë nisur të ngjallin ankth.

Ish-kryeministri Sali Berisha, e ka denoncuar rastin nisur nga shqetësimi i një qytetari me këtë koment: “Narkopolicia tremb femijet në plazhe me demostrimet e saj! Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital,” fton ai.

Videoja e dërguar nga pushuesi ka këtë shënim: "Persh zoti sali berisha nuk po bejm dot plazh po na tremben femijet nga uniformar e policise"

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment