Aksident i ‘pazakontë’ në Fier, makina del nga rruga dhe përfundon në varreza

Aksident i ‘pazakontë’ në Fier, makina del nga rruga dhe përfundon në varreza

11:15, 29/09/2023
A+ Aa A-

Një aksident i pazakontë ka ndodhur paraditen e sotme pranë varrezave publike të qytetit te Fierit.

Një automjet tip “ Volksëagen” i drejtuar nga një i moshuar është përplasur me nje qivur teksa ka humbur kontrollin e automjetit.

Në vendngjarje ka mbërritur menjëhere policia, i cila e ka shoqeruar shoferin ne komisariat për të zbardhur rrethanat e kësaj perplasjeje me dëme materiale.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco