Gjendet edhe një veturë me armatim në veri

Gjendet edhe një veturë me armatim në veri

10:48, 25/09/2023
A+ Aa A-

Prokurori special i rastit të veriut, Naim Abazi, ka njoftuar se është gjetur edhe një veturë me armatim në Zveçan.

Ai i tha KOHËS se aksioni për lokalizimin e shtëpive dhe të automjeteve po vazhdon, derisa shtoi se po merren edhe me identifikimin e personave të dyshuar.

“Po, mund të ju konfirmoj që tashmë është gjetur edhe një veturë me armatim”, ka thënë Abazi.

Të paktën 10 vetura të Policisë dhe civile janë parë të hënën duke shtuar për te Manastiri i Banjskës. Kjo kolonë veturash ishte me hetues, prokurorë e inspektorë policorë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco