Lajmi i fundit

‘Në bursë çmimi i naftës ulet, Rama me bordin e tij vendos rritje rekord’/ Berisha njofton protesta

VIDEO/ Vrasja në Elbasan, viktima i shtrirë në tokë dhe i mbuluar, pamje nga vendngjarja

22:26, 17/08/2022
A+ Aa A-

Syri.Net ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes në Elbasan ku mbeti i vrarë Madrit Ulqinaku.

Siç shihet në pamjet e siguruara, viktima gjendet endet i shtrirë në tokë ndërsa autoritetet kanë nisur hetimet.

Sipas raportimeve, Ulqinaku nuk ka një të shkuar kriminale ndërsa dyshohet se ai u qëllua pak metra larg automjetit të tij.

Ulqinaku u qëllua për vdekje pasi piu kafen e darkës dhe po shkonte drejt makinës së tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Black Jack 18/08/2022 05:10

Shqipot kane ik per lesh krejt , popull I lindur per te vdek bashke me at lloj opozite sume qe ka ai ven

Shto koment

Denonco