Lajmi i fundit

LIVE/ 'Syri Digjital' me moderatorin Bled Marku

EMRI/ Vrasja në Elbasan, ja kush është viktima

22:15, 17/08/2022
A+ Aa A-

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar këtë mbrëmje në qytetin e Elbasanit. Syri.Net mëson se një person ka mbetur i vrarë.

Ngjarja është regjistruar në Bulevardin kryesor të qytetit, pranë stadiumit 'Elbasan Arena' ndërsa viktimë ka mbetur Madrit Ulqinaku.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërsa policia dhe grupi hetimor kanë mbërritur në vendin e krimit për zbardhjen e plotë të saj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco