Makina përfundon në arë, raportohet për të plagosur

Makina përfundon në arë, raportohet për të plagosur

16:48, 17/04/2021
A+ Aa A-

Një aksident i rëndë është shënuar këtë pasdite në autostradën Lezhë-Shkodër.

Sikundër mësohet një automjet ka dalë nga rruga duke përfunduar në një parcelw.

Deri më tani raportohet për persona të plagosur.

Policia dhe autoambulanca ne vendin e ngjarjes.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco