Ndërron jetë nga Covid, babai i 18-vjeçarit nga Elbasani që vdiq 1 javë më parë

Ndërron jetë nga Covid, babai i 18-vjeçarit nga Elbasani që vdiq 1 javë më parë

22:22, 28/02/2021
A+ Aa A-

Ka ndërruar jetë si pasojë e covid-19 Luftëtar Seiti, babai i 18-vjeçarit Qamil Seiti, i cili po ashtu humbi jetën nga virusi një javë më parë.

Kujtojmë se i riu Qamil Seiti nuk kishte asnjë sëmundje tjetër por virusi e kishte mposhtur dhe as mosha shumë e re nuk arriti ta shpëtojë.

Qamili nga Memaliaj, ishte një i ri i pasionuar pas kuzhinës, por ditët e fundit u shkëput nga puna sepse bashkë me prindërit e tij u shtrua me urgjencë në spitalin Covid 2 në Tiranë, ku fatkeqësitë ndoqën njëra-tjetrën.

Luftëtar Seiti ishte shtruar në spitalin covid 2 dhe fatkeqësisht nuk ia doli kundër covid-19.

Të afërmit e familjes të tronditur nga humbja e dyfishtë kanë bërë dhe reagime në rrjetet sociale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco