Pronari i lavazhit i jep fund jetës, dyshimet e para

Pronari i lavazhit i jep fund jetës, dyshimet e para

17:58, 02/12/2020
A+ Aa A-

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Gjirokastër.

Një 55 vjeçar raportohet se I ka dhënë fund jetës duke u vetëvaruar.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “11 janari” në qytet..

Viktima e ka ndërmarrë aktin e rëndë në çastin kur djali dhe bashkëshortja nuk gjendeshin në shtëpi.

55 vjeçari është identifikuar si Luli D.

Viktima raportohet se kishte në pronësi një lavazh ku në të njëjtin vend kishte edhe shëpinë.

Nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes, ndërkohë që policia po heton të gjitha pistat dhe ka marrë në pyetje edhe familjarët.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco