VIDEO/ Zjarr i madh gjatë natës në Zvërnec

VIDEO/ Zjarr i madh gjatë natës në Zvërnec

08:53, 28/09/2020
A+ Aa A-

Një zjarr i madh ka rënë gjatë natës në fshatin Zvërnec.

Bëhet me dije zjarri ka përfshirë varrezat deri pranë shtëpive.

Gjate natës ka qenë në vendngjarje policia zjarrfikësja dhe ambulanca.

Zjarri është fikur rreth orës 3 të mëngjesit,konfirmuar nga zjarrfikësja e Vlorës.

Ndërkohë për shkak të flakëve banorët e kanë kaluar natën jashtë, pasi rrezikoheshin banesat. 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco