Atentati që tronditi Tiranën, momenti kur Billa nxirret nga makina

Atentati që tronditi Tiranën, momenti kur Billa nxirret nga makina

11:01, 12/06/2020
A+ Aa A-

Detaje të reja nga atentati ndaj Hekuran Billës që tronditi Tiranën mbrëmjen e 11 qershorit 2020 në “Komunën e Parisit”

Hekuran Billa është goditur me 11 plumba dy prej të cilëve një në trup dhe një në kokë i kanë shkaktuar vdekjen e menjëhershme.

Viktima është nxjerrë nga makina pë t'u vendosur në ambulancë për tu dërguar më pas në morg për t'iu nënshtruar ekspertizës mjekoligjore, ndërsa hetuesit kanë vijura mbledhjen e provave.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco