FOTOLAJM/ Pisha që për pak shkaktoi tragjedi te kryeministria

FOTOLAJM/ Pisha që për pak shkaktoi tragjedi te kryeministria

12:35, 21/05/2020

Një pishë është thyer dhe ka rënë në oborrin e kryeministrisë paraditen e sotme.

Fatmirësisht nga ngjarja nuk ka persona të lënduar dhe dëme të pakta materiale.

Nga të dhënat mësohet se një prej gardistëve që shërbejnë në kryeministri, ka shpëtuar pa dëmtime, pasi është larguar në sekondat e fundit.

Pisha ka rënë si pasojë e erës së fortë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Ariu21/05/2020 15:57

po si dreqin

ARBENI21/05/2020 14:23

NUK SHKREP RRUFEJA NE HALE JOOOO. MIRE DO ISHTE TE KISHTE ZENE NDONJE AMBASADOR ZVARRANIK QE I JARGAVITET EDVINIT

Shto koment

Denonco