EMRAT/ Arrestohet me bashkëjetuesin, iu gjetën në banesë kanabis sativa e llojit çokollatë

EMRAT/ Arrestohet me bashkëjetuesin, iu gjetën në banesë kanabis sativa e llojit çokollatë

19:37, 17/01/2020

Forca e posaçme operacionale e Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Shtetit ka zhvilluar në orët e mbrëmjes një operacion në lagjen Varosh në Gjirokastër. Ku gjatë kontrollit të baneses së shtetases Marsida Piperi dhe bashkëjetuesit të saj Fatjon Deda jane gjetur dhe sekuestruar 7 pako lëndë narkotike kanabis sativa  e llojit çokollatë.

Personat mësohet se kanë qenë prej disa kohësh në hetim

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco