Kishte me vete 15 mijë euro, maskat e grabisin sapo doli nga banka

Kishte me vete 15 mijë euro, maskat e grabisin sapo doli nga banka

19:16, 12/12/2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e fundiut në Burrel.

Një person është grabitur me armë zjarri vetëm pak momente pai ka dalë nga banka ku tërhoqi 15 mijë euro.

Sipas burimeve mediatike, grabitësit i zunë pritë viktimës në fshatin Derjan.

Mësohet se autorët ishin të maskuar dhe me makinë.

Personi i grabitur është identifikuar me inicialet D.B dhe dyshohet se grabitja është kryer nga disa persona.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco