Shpërthim tritoli në një shtëpi në Kamëz

Shpërthim tritoli në një shtëpi në Kamëz

08:40, 20/08/2019

Një shpërthim tritoli ka shqetësuar banorët e Kamzës në mesnatë. Tritoli ishte vendosur në derën e shtëpisë së  Gjergj Kolës në lagjen "Kosova".

Fatmirësisht nuk ka pasur viktima, Vetëm dera e shtëpisë është dëmtuar.  Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton se çfarë konfliktesh mund të ketë pasur familja.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco