FOTO/ E rëndën në Velipojë, 3 persona rrezikojnë të vdesin

FOTO/ E rëndën në Velipojë, 3 persona rrezikojnë të vdesin

13:07, 23/06/2019

Ndërsa sezoni turistik ka nisur dhe plazhet janë mbipopulluar, shteti nuk është kujtuar fare për sigurinë e tyre.

Nisur nga mungesa e rojeve të plazheve, 3 persona sot kanë rrezikuar jetën e tyre, si shkak e dallgëve në det.

Të tre rastet kanë ndodhur në Velipojë, ku kanë qenë pushuesit ata që kanë ndërhyrë dhe i kanë shpëtuar.

Asnjë roje dhe asnjë kullë plazhi nuk ka njeri, për të vëzhguar bregdetin.

Fatmirësisht të tre personat që rrezikonin të mbyteshin, janë jashtë rrezikut për jetën.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco