Aksident tragjik/ Vdes shqiptari në Itali

Aksident tragjik/ Vdes shqiptari në Itali

22:05, 09/02/2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Itali, ku ka humbur jetën një shqiptar.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në jug të Monopolit, në provincën e Barit.

Shqiptari i moshuar, mësohet se ishte duke udhëtuar me biçikletën e tij kur është përplasur nga një makinë.

Përplasja ka qenë e fortë, duke i marrë jetën të moshuarit shqiptar.

Ende nuk ka informacione në lidhje me identitetin e viktimës dhe personit që e përplasi për vdekje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco