Zjarri përfshin kodrat e Radhimës Foto ilustruese

Zjarri përfshin kodrat e Radhimës

19:04, 01/01/2019

Një zjarr ka rënë mbrëmjen e sotme në kodrën e Radhimës në Vlorë.

 “BalkanËeb” shkruan se zjarri ka përfshirë sipërfaqe të madhe me pemë dhe shkurre.

Ndërkohë zjarrfikësit kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Gjithashtu edhe forcat e policisë ndodhen në vend për të siguruar njerëzit. Paraprakisht dyshohet se zjarri është i qëllimshëm.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco