VIDEO/ Shefi i Qarkullimit në Burrel, dhunon një person që lufton për bukën e gojës

VIDEO/ Shefi i Qarkullimit në Burrel, dhunon një person që lufton për bukën e gojës

11:45, 17/07/2018

Shefi i Qarkullimit të Policisë Rrugore, në Burrel, është fiksuar në një video, duke dhunuar një qytetar, i cili sipas denoncuesit “dixhital”’, lufton për bukën e gojës.

Pamjet e videos, bashkë me denoncimin, i bën publike ish-kryeministri Sali Berisha.

Denoncimi i ish-kryeministrit Sali Berisha në Facebook:

Terror i narkopoliceve te Burrelit ndaj qytetarit qe lufton per kafshaten!

Lexoni mesazhin shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

"Pershendetje Sali Berisha shikoje si sillen policia e burrelit me nje person qe ka dal per buken e gojes

Dhe nderkoh shefi qarkullimit te burrelit Ai civili shefi qarkullimit te burrelit".

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment