Sophia Loren i nënshtrohet një operacioni urgjent, çfarë i ndodhi aktores?

Sophia Loren i nënshtrohet një operacioni urgjent, çfarë i ndodhi aktores?

08:41, 25/09/2023
A+ Aa A-

Aktorja e njohur Sophia Loren iu nënshtrua një operacioni për fraktura të ijeve pasi u rrëzua brenda shtëpisë së saj në Gjenevë.

Aktorja italiane, e cila më 20 shtator mbushi 89 vjeç, u rrëzua në shtëpinë e saj në Gjenevë. Diva pësoi fraktura të shumta dhe u shtrua menjëherë në spital dhe u operua. Operacioni ishte i suksesshëm.

Angazhimet e ikonës së kinemasë italiane janë anuluar për momentin, duke nisur me paraqitjen e saj të planifikuar në hapjen e një restoranti që do të mbajë emrin e saj në Bari të Italisë së Poshtme, të planifikuar për 26 shtator

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco