Getinjo feston sot ditëlindjen, ja urimi i veçantë që i bëri vetes reperi nga Kosova

Getinjo feston sot ditëlindjen, ja urimi i veçantë që i bëri vetes reperi nga Kosova

10:59, 13/06/2024
A+ Aa A-

Reperi i njohur kosovar Getinjo feston sot 33-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë feste për të, artisti ka marrë shumë urime nga kolegët dhe të afërmit e tij.  Nga ana tjetër, reperi shkroi një mesazh në rrjete sociale për ditën e tij të veçantë.

“Më datën 13.06.1991 isha një foshnje e sapo lindur që erdhi në këtë botë duke qajt me zë! Sot mbusha 33 vjet jetë dhe po buzëqeshi [☝?]  Falënderimi dhe lavdërimi shkon vetëm për madhërinë e lartësuar, krijuesin e gjithçkaje, Zotin apsolut ! Elhamdulilah për secilën frymëmarrje deri më sot [??] [❤️] ’, shkroi ai.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco