Probleme në shtatzëni? Hailey Bieber zbulon vështirësinë me të cilën po përballet

Probleme në shtatzëni? Hailey Bieber zbulon vështirësinë me të cilën po përballet

11:02, 13/06/2024
A+ Aa A-

Hailey Bieber ka folur për vështirësitë e shtatzënisë.

Modelja 27-vjeçare e cila aktualisht është në pritje të fëmijës së saj të parë me bashkëshortin Justin Bieber, postoi në Instagram, duke zbuluar njërën nga vështirësitë me të cilën po përballet gjatë kësaj periudhe.

 

“Pra, kush më tregoi për dhimbjen e shpinës”, shkroi Hailey.

Dhimbjet e shpinës janë të zakonshme te gratë shtatzëna që mund të jetë rezultat i peshës shtesë ose ndryshimit të niveleve të hormoneve. Disa këshilla për të lehtësuar dhimbjen e shpinës gjatë shtatzënisë përfshijnë ushtrimin e qëndrimit të mirë, gjumin, qëndrimin aktiv dhe testimin e terapisë së nxehtë ose të ftohtë.

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco