Margot Robbie aprovon stilin e këpucëve që do të bëjë namin këtë verë

Margot Robbie aprovon stilin e këpucëve që do të bëjë namin këtë verë

09:15, 11/06/2024
A+ Aa A-

Shpesh, të famshmit janë ata që japin “vulën” e miratimit për trende të ndryshme gjatë sezoneve, nga këpucët te veshjet, çantat dhe aksesorët. Kështu, mjaftoi një ecje e thjeshtë e Margot Robbie-t në rrugët e New York-ut që ajo të binte në sy për një detaj: Këpucët e sheshta.

Në fakt, ato ndryshe njihen si balerinat e hapura në pjesën e pasme të këmbës, por që duket se janë rikthyer fuqishëm si trend i kësaj vere.

Të lehta, super praktike për t’u mbajtur gjatë përditshmërisë, madje një zgjedhje e duhur për muajt e nxehtë të verës, këpucët e Margot e bëjnë veshjen të duket kaq elegante, edhe pse ajo kishte veshur xhinse dhe një këmishë të gjerë.

Shpesh, të famshmit janë ata që japin “vulën” e miratimit për trende të ndryshme gjatë sezoneve, nga këpucët te veshjet, çantat dhe aksesorët. Kështu, mjaftoi një ecje e thjeshtë e Margot Robbie-t në rrugët e New York-ut që ajo të binte në sy për një detaj: Këpucët e sheshta.

Në fakt, ato ndryshe njihen si balerinat e hapura në pjesën e pasme të këmbës, por që duket se janë rikthyer fuqishëm si trend i kësaj vere.

Të lehta, super praktike për t’u mbajtur gjatë përditshmërisë, madje një zgjedhje e duhur për muajt e nxehtë të verës, këpucët e Margot e bëjnë veshjen të duket kaq elegante, edhe pse ajo kishte veshur xhinse dhe një këmishë të gjerë.

Foto Galeri: 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco